Překvapivé: Jára Cimrman má svůj názor i na Milionový web

Už jste někdy slyšeli novodobé rčení, že kdo podniká a není na webu, jako by nepodnikal? Jára Cimrman v tom má celkem jasno – Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale je to asi tak jediné, co s tím můžeme dělat.

Dnešní klienti hledají na webu v podstatě všechno a pokud tam nenajdou nás, najdou tam konkurenci. A často tam najdou konkurenci i v případě, že tam najdou i nás.

Co s tím a jak se odlišit? Jak nemít tuctový web, ale milionový web? :) Co odlišuje úspěšné webové stránky od tuctových, neoriginálních a často nefunkčních webů? A jak za milionový web neutratit majlant a nestrávit na něm stovky hodin?

Pokud jste se ještě nezaregistrovali na chystaný výukový webinář zdarma Davida Kirše Jak za 48 hodin vytvořit milionový web, máte ještě možnost. Tento webinář bude skvělý a já osobně se na něj moc těším. David totiž půjde velmi konkrétně k věci, získáte řadu velmi užitečných vhledů na tvorbu moderního a funkčního webu a v přímém přenosu uvidíte, jak si takový web můžete vytvořit sami – bez programátora, bez grafika, bez drahé agentury.

Webinář se chystá 6. srpna 2014 ve 20:14 a zaregistrovat se na něj můžete tady.

je spokojená a šťastná žena, která si plní své sny a miluje svou práci. Projektová manažerka několika úspěšných online kampaní Firmy 2.0, expertka na online marketing, podnikatelka z pláže, autorka online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní a dalších eBooků.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • REPORT ZDARMA ODHALUJE

    Smutný příběh 97% firem a podnikatelů, kterým jejich webové stránky nevydělávají peníze a jak to okamžitě změnit.

    JAK ODVRÁTIT KATASTROFU VAŠEHO BYZNYSU NA INTERNETU? DOKÁŽE TO JEDNA JEDNODUCHÁ VĚC!

    Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email report Miliónová věc zdarma jako odběrateli mých emailových newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

    Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
  • Nejnovější články